?>
20 marca 2017

Automatyzacja sprzedaży czyli eliminowanie błędów czynnika ludzkiego

Synchronizacja sklepu internetowego oraz wewnętrznego programu ERP  wymaga wykonywania codziennie setek czynności.

Przykład praktyczny:
Nawet przy średniej sprzedaży w sklepie internetowym i stacjonarnym, codziennie ok. sto razy wykonywana jest operacja zmiany stanu magazynowego różnych produktów.

Ręcznie:
Przy tak dużej ilości pojedynczych czynności, bez automatyzacji, nie sposób uniknąć błędów i przeoczeń. Mogą one spowodować poważne konsekwencje. Prezentowanie w sklepie internetowym stanów magazynowych niezgodnych z rzeczywistymi będzie blokowało lub bardzo opóźniało możliwość realizacji zamówień. Korygowanie błędnie wystawionych, bo ręcznie przepisywanych do programu F/K dokumentów sprzedażowych, przysporzy Ci dodatkowych problemów. W konsekwencji ciągłych pomyłek, Twoja firma straci zaufanie klientów.

Z wykorzystaniem REDBAY Integrator:
Integrator stale dba o zgodność stanów magazynowych sklepu internetowego i Twojego programu F/K, dzięki czemu np. nigdy omyłkowo nie zaoferujesz w sklepie internetowym produktu, którego nie masz w magazynie. Nie pomylisz się także przy wystawianiu dokumentu sprzedaży, gdyż Bridge sam przeniesie do programu F/K wszystkie niezbędne dane, wpisane wcześniej w formularzu zamówienia przez kupującego. REDBAY INTEGRATOR jest programem opracowanym przez specjalistów. Algorytmy jego działania zostały dogłębnie przemyślane i przetestowane. Po wstępnej konfiguracji działa całkowicie automatycznie, dlatego Twoja oferta będzie zawsze aktualna i poprawna. RedBay Integrator odbierze Twoim pracownikom szansę popełnienia pomyłki.
Prowadzenie sklepu internetowego i jednoczesne wykorzystywanie dodatkowego programu F/K, bez aplikacji automatyzującej wymianę informacji jest bardzo nieekonomiczne. Przy dużej sprzedaży natomiast, jest po prostu niewykonalne. Aplikacja REDBAY INTEGRATOR jest niezwykle skutecznym rozwiązaniem dla każdej firmy, korzystającej z własnego programu F/K.