?>
20 marca 2017

Integracja sklepu z Amazon

  • Wartość sprzedaży: 250 miliardów $
  • Aktywni użytkownicy: ok. 270 mln
  • Średni roczny wzrost sprzedaży w ostatnich 3 latach: 19,7%

Powyższe to tylko kilka liczb obrazujących wielkość i potencjał sprzedażowy portalu Amazon Marketplace i chociaż Amazon wciąż jeszcze nie dysponuje polską wersją serwisu sprzedażowego to już dziś polskie firmy mogą prowadzić sprzedaż dla milionów klientów Amazon w Europie i na świecie. Niezbędna jest tylko profesjonalna integracja sklepu z Amazon, którą może zapewnić nasza firma. Jesteśmy pionierami na polskim rynku, którzy oferują nowoczesne rozwiązania dedykowane dla firm działających w sektorze e-commerce. Stworzyliśmy skuteczny i niezwykle innowacyjny system, dzięki któremu integracja z Amazon jest realizowana na wszelkich niezbędnych płaszczyznach. Zapraszamy Was do dokładnego przeanalizowania wszystkich możliwości oferowanych przez nasz system Redbay.


Jak zintegrować sklep z Amazon?

Dzięki Redbay Integrator Twoja firma także może sprzedawać na Amazon, ponieważ nasze oprogramowanie pozwala na automatyczną dystrybucję produktów w serwisie Amazon oraz automatyczną integrację transakcji sprzedażowych z tego kanału sprzedaży. Stworzona przez nas integracja sklepu z Amazon pozwala skutecznie optymalizować wszystkie procesy związane ze sprzedażą, obsługą klienta oraz realizację zamówienia. Twój sklep będzie funkcjonalnie połączony z serwisem, dlatego nie będziesz tracić czasu na dodatkową obsługę. Wszystkie transakcje będą nadzorowane przez jeden system, dlatego czas realizacji zamówienia skróci się, a koszty obsługi będą mniejsze.

Redbay Integrator to w opinii wielu niezależnych opinii integracja sklepu z Amazon, która oferuje jedne z najlepszych rozwiązań na rynku. To system, który nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Zainteresowała Cię oferowana przez nas integracja sklepu z Amazon? Skontaktuj się z nami. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i zaproponują satysfakcjonujące rozwiązania dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.