?>
20 marca 2017

Integracja sklepu z hurtownią

Źródłem danych produktowych oprócz systemów ERP lub sklepów internetowych mogą być także hurtownie specjalizujące się w sprzedaży dropshippingowej na całym świecie. Ten system sprzedaży staje się coraz bardziej popularny. Dzięki niemu można skrócić czas obsługi, zmniejszyć wysokość generowanych kosztów oraz wyeliminować pomyłki i błędy.

Obecnie sprzedaż dropshippingowa jest realizowana dzięki specjalistycznym systemom informatycznym, dzięki którym możliwa jest skuteczna integracja sklepu z hurtownią. Pozwalają one na szybki przepływ informacji oraz pomagają nadzorować prace na wielu płaszczyznach. Mają wymierny wpływ na czas realizacji zamówienia, dlatego coraz większa liczba firm działających w branży e-commerce decyduje się na inwestycje w sprawdzone systemy integracyjne.

Na czym polega integracja sklepu z hurtownią?

Jeżeli uważasz, że integracja sklepu z hurtownią sprawdzi się również w Twoim biznesie, koniecznie przeanalizuj ofertę przygotowaną przez naszą firmą, ponieważ jesteśmy doświadczonymi specjalistami w tworzeniu zaawansowanych systemów informatycznych, którzy mogę Ci zaoferować jedną najlepszych platform, dzięki której możliwa jest efektywna integracja sklepu z hurtownią. Jest nią platforma Redbay Integrator, która jest niezwykle funkcjonalna i integralna ze wszystkimi najpopularniejszymi platformami zakupowymi dostępnymi na rynku.

Redbay Integrator pozwala na sprzedaż produktów pobieranych automatycznie z magazynów zewnętrznych takich jak hurtownie on-line. Wystarczy, że dana hurtownia udostępnia feed produktowy lub WebService, z którym można się skomunikować, a oferta Twojej firmy wzbogaci się o produkty, których fizycznie nie musisz posiadać.

Profesjonalny system dla Twojego sklepu

Integracja sklepu z hurtownią to nie tylko pobieranie produktów, ale również automatyczne generowanie zamówień oraz przesyłanie bezpośrednich transakcji zakupowych. Dzikiej niej Twój sklep będzie działać płynnie, a zamówienia klientów będą realizowane niezwłocznie po złożeniu zamówienia. To system, w który warto zainwestować. Jeżeli zgadzasz się z naszą opinią, koniecznie skontaktuj się z nami. Nasi eksperci udzielą Ci merytorycznego wsparcia, odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i zaproponują atrakcyjną ofertę. Redbay to skuteczna integracja sklepu z hurtownią w atrakcyjnej cenie!