20 marca 2017

Integracja sklepu internetowego z Allegro

Posiadasz sklep internetowy, a jednocześnie prowadzisz sprzedaż na portalu aukcyjnym Allegro? Przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązanie, które pomoże w optymalizacji wszystkich procesów związanych ze sprzedażą, obsługą klienta oraz logistyką. Dzięki niemu Twój biznes będzie funkcjonował na zupełnie innym poziomie. Osiągniesz zamierzone cele, zmniejszysz koszty oraz poprawisz czas realizacji zamówień.

Tym rozwiązaniem jest profesjonalna integracja sklepu internetowego z Allegro przy użyciu nowoczesnego systemu o nazwie RedBay. To nasz autorski projekt stworzony z myślą o potrzebach polskich firm działających w sektorze e-commerce. Integracja sklepu z Allegro to wiele innowacyjnych możliwości, które na pewno sprawdzą się w Twoim biznesie. Zapraszamy Cię do dokładnego przeanalizowania wszystkich możliwości oferowanych przez Redbay.

Jak zintegrować sklep z Allegro?

Szybka i łatwa instalacja

Dlaczego proponowana przez nas integracja z Allegro jest wybierana przez największe marki działające w branży e-commerce? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta! Grupa Allegro poleca Redbay Integrator jako partnera technicznego w integracjach sklepów Strefy Marek Allegro. Redbay to obecnie najlepsza na polskim rynku integracja sklepu z Allegro. Gwarantujemy, że nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Platforma Integracyjna Redbay Integrator to produkt stworzony przez inżynierów mających w swym portfolio wieloletnie doświadczenie w pracy dla polskiego giganta sprzedaży internetowej. Doświadczenie to pomogło w stworzeniu produktu, który dość szybko stał się najlepszym narzędziem do zarządzania sprzedażą dla elitarnego produktu Grupy Allegro czyli Strefy Marek Allegro.

Niezawodna funkcjonalność

Jednocześnie dzięki naszym narzędziom, multi-sprzedaż na tradycyjnym portalu Allegro stała się również prosta i przyjemna. Dlatego dzisiaj serwery Redbay Integrator codziennie integrują z Allegro i zarządzają sprzedażą około miliona ofert stając się największą platformą tego typu współpracującą z portalem Allegro. Zainteresowała Cię nasza propozycja? Chcesz zainwestować w system, dzięki któremu Twój sklep internetowy będzie zintegrowany z Allegro? Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.