20 marca 2017

Elektroniczna wymiana danych – platforma EDI

W nowoczesnym biznesie przepływ informacji ma strategiczne znaczenie. Każdego dnia pomiędzy poszczególnymi firmami lub komórkami działającymi w obrębie przedsiębiorstwa przenikają setki różnorodnych dokumentów, danych oraz komunikatów. Jak nad nimi wszystkimi zapanować? Niezbędna jest profesjonalna platforma EDI, która usystematyzuje przepływ informacji oraz wyeliminuje konieczność wielokrotnego wprowadzania danych. Elektroniczna wymiana danych EDI generuje wiele korzyści.

Dzięki niej można skrócić czas realizowanych działań, zmniejszyć koszty pracy oraz wyeliminować błędy, które mogą prowadzić do wielu niepożądanych konsekwencji. Elektroniczna wymiana danych umożliwia również zarządzanie wszystkimi procesami w łańcuchu dostaw. Integruje dane na płaszczyźnie klient – operator logistyczny – dostawca – producent, dlatego ma istotny wpływ na szybkość realizowanych transakcji. Elektroniczna wymiana danych EDI to system, w który warto zainwestować. Dzięki niemu Wasza firma będzie efektywniejsza, przyjazna dla partnerów biznesowych i szybciej osiągnie założone cele biznesowe.

Czym jest platforma EDI?

Platforma EDI to bardzo szerokie pojęcie, ponieważ na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, dzięki którym możliwa jest elektroniczna wymiana danych. Nie wszystkie z nich zapewniają satysfakcjonującą funkcjonalność, dlatego decydując się na inwestycję w system EDI, powinniście skupić się na renomowanych rozwiązaniach. Takim systemem jest niewątpliwie platforma Redbay Integrator. To stworzony przez nas autorski program, który umożliwia integrację wielu procesów w jeden system informatyczny.

Redbay Integrator został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których elektroniczna wymiana danych EDI ma strategiczne znaczenie. System jest niezwykle funkcjonalny, a jednocześnie bardzo prosty w obsłudze. Znakomicie adaptuje się ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami i systemami operacyjnymi dostępnymi na rynku. Dzięki niemu wymiana informacji jest płynna i skuteczna. Z pewnością nie zawiedzie Waszych oczekiwań.


Strategiczne atuty Redbay Integrator:

  • krótki czas wymiany informacji
  • kontrola wymienianych danych
  • automatyzacja procesów
  • eliminacja błędów
  • mniejsza ilość opóźnień
  • edukacja kosztów obsługi
  • wspólny standard danych

Wykorzystaj możliwości platformy EDI

Wszystkie podmioty, które chciałyby wykorzystać możliwości, jakie oferuje profesjonalna platforma EDI, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Nie tylko odpowiemy na wszystkie Wasze pytania związane z programem Redbay Integrator, ale również przygotujemy interesującą ofertę ukierunkowaną na Wasze potrzeby i oczekiwania. Ponadto nasza firma zapewnia profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy oraz eksperckie wsparcie posprzedażowe.