?>
20 marca 2017

Integracja sklepu z WF-MAG

Zalety integracji sklepu z WF-MAG

W branży e-commerce czas obsługi to jedno z kryteriów, które decydują o sukcesie firmy. Obecnie klienci oczekują natychmiastowej realizacji zamówienia, dlatego każdy przedsiębiorca prowadzący sklep internetowy powinien inwestować w nowoczesne rozwiązania oraz programy pozwalające optymalizować kluczowe procesy wykonawcze. Absolutnym minimum w branży e-commerce jest program WF-Mag. To najpopularniejsza platforma magazynowa służąca do fakturowania zamówień. Niestety dziś sam program jest niewystarczający do automatyzacji procesów. Niezbędna jest integracja sklepu z WF-Mag!

Jak wygląda Integracja WF-Mag?

W tej kwestii możecie liczyć na naszą profesjonalną pomoc, ponieważ jesteśmy specjalistami, którzy stworzyli innowacyjny system Redbay Integrator, dzięki któremu możliwa jest skuteczna integracja WF-Mag w rozsądnej cenie. Redbay Integrator to zaawansowany technologicznie system integrujący kluczowe procesy realizowane na płaszczyźnie e-commerce. Jego cechą charakterystyczną jest nie tylko niezwykła funkcjonalność, ale również intuicyjność. Redbay Integrator jest prosty w obsłudze nawet dla osób posiadających podstawową wiedzę informatyczną. Dzięki niemu, integracja sklepu z WF-Mag przebiega zgodnie z ustalonymi wcześniej założeniami.

Poznaj naszą ofertę

Możliwa jest synchronizacja danych o towarach, klientach, rabatach oraz realizowanej sprzedaży, dlatego poszczególne procesy mogą być realizowane w sposób szybszy i dokładniejszy. Integracja WF-Mag to realna szansa na rozwój Waszej firmy. Warto z niej skorzystać! Wszystkie osoby, które chciałyby uzyskać szczegółowe informacje na temat możliwości oferowanych przez Redbay Integrator, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania oraz zaprezentują wszystkie możliwości, jakie oferuje proponowana przez nas integracja sklepu z WF-Mag. Z myślą o Waszych potrzebach przygotujemy również ciekawą ofertę, która z pewnością Was usatysfakcjonuje. Zapraszamy do współpracy!